Contact

Bezoekadres

Zuidpark
Spaklerweg 52
1114 AE Amsterdam-Duivendrecht
The Netherlands

Receptie

+31(0)20 7943500

Route & bereikbaarheid

Met de auto

Vertrekpunt Prins Bernardplein/Amstelstation
Ga de ‘stad uit’ door weg langs het Amstelstation te nemen (station aan rechterhand – Julianaplein)
Ga op de Overzichtweg rechts onder het viaduct door.
Neem de rotonde na het viaduct voor 3/4. U rijdt nu op de Spaklerweg.
Volg de Spaklerweg ca. 1 km tot het grote kruispunt met stoplichten (kruispunt Spaklerweg met de Van Marwijk Kooystraat). Ga hier rechtdoor en na 100 meter rechtsaf de parallelweg op, die u naar de entree van het parkeerterrein van Zuidpark leidt.

Vertrekpunkt A10
Neem vanaf de A10 (ringweg zuid) de afslag s111 (Amsterdam-Amstel).
Ga aan het eind van de afrit linksaf met de weg mee, de Johannes Blookerweg op. Volg de Johannes Blookerweg, bij de stoplichten met de bocht mee naar links.
Ga bij het kruispunt Johannes Blookerweg–Spaklerweg linksaf Na ongeveer 100 meter ziet u ons parkeerterrein P1 aan uw rechterhand.
U vindt ons in gebouw Zuidpark op de derde etage.

Met openbaar vervoer

Vanaf Amsterdam Amstel
Sneltram 51 richting Westwijk, uitstappen halte Overamstel.

Vanaf Amsterdam Centraal
Sneltram 51 richting Westwijk, uitstappen halte Overamstel.

Vanaf Amstelveen, Amsterdam RAI en Amsterdam Zuid/WTC
Metro 50 richting Gein of sneltram 51 richting Centraal Station, uitstappen halte Overamstel.

Vanaf Amsterdam Duivendrecht
Metro 50 richting Isolatorweg, uitstappen halte Overamstel.

Vanaf Amsterdam Sloterdijk
Metro 50 richting Gein, uitstappen halte Overamstel.

Looproute vanaf halte Overamstel
Neem de uitgang Willem Fenengastraat, ga de trap af en rechtsaf door de poortjes.

Volg de Willem Fenengastraat totdat u bij het parkeerterrein uitkomt. De hoofdingang bevindt zich aan de andere zijde van het pand. U vindt ons in gebouw Zuidpark op de derde etage.

Hearst Made

Claire Peels, Projectredacteur

+31-(0)20-794 3541
claire.peels@genj.nl

Loes van Dokkum, Client Services Director

+31-(0)20-794 3680
loes.van.dokkum@genj.nl

Redactie

Redactie Designer-Vintage

+31 (0)20-794 35 69
office@designer-vintage.com

Redactie JAN

redactie@jan-magazine.nl

Redactie National Geographic Junior

post@ngjunior.nl

Redactie Quest

redactie@quest.nl

Sales

Claire Hulsebosch, Manager Digital Sales

+31-(0)6-41 893 005
claire.hulsebosch@genj.nl

Fadoua el Harrak, Sales manager National Geographic

+31-(0)20-794 3566
fadoua.el.harrak@genj.nl

Jerome van Noort, Sales Support Analist

+31-(0)20-794 3573
jerome.van.noort@genj.nl

Muriel Drent, Sales manager Glamour

+31-(0)20-794 3568
muriel.drent@hearst.nl

Tugba Metin, Sales manager Vogue

+31-(0)6-11 01 26 35
tugba.metin@hearst.nl

Marketing

Annique van der Valk, Brand Manager Glamour

+31-(0)6 - 52 16 43 99
annique.van.der.valk@glamour.nl

Deborah Durlacher, Jr. Brand Manager Glamour

+ 31(0)20 794 35 44
deborah.durlacher@glamour.nl

Hante Anema, Brand manager Vogue

+31-(0)20-794 3662
hante.anema@vogue.nl

Michelle Salfischberger, Jr. Brand manager National Geographic

+31 20 794 3527
michelle.salfischberger@natgeo.nl

Sabrina Deij, Brand manager National Geographic

+31 20 794 3687
sabrina.deij@natgeo.nl

Vivienne van Luik, Marketing manager Quest

+31-(0)20-794 3557
vivienne.van.luik@genj.nl

Klantenservice

Client Support Designer-Vintage

+31 (0)20-794 35 69
info@designer-vintage.com

Klantenservice Glamour Nederland

+31(0)88-0245454
klantenservice@glamour.nl

Klantenservice National Geographic Junior

+31-(0)73-8 500 033
service.media@blink.nl

Klantenservice National Geographic Magazine NL

+31(0)88-0245414
klantenservice@natgeo.nl

Klantenservice National Geographic Traveler NL

+31(0)88-0245424
klantenservice@natgeotraveler.nl

Klantenservice Quest Nederland

+31(0)88-0245444
klantenservice@quest.nl

Algemeen